Her finner du alle enkelt delene til Probuild felger. 

For å bygge en komplett felg trenger du følgende: 

Uavhengig av ønsket bredde:

  • 1x faceplate 
  • 1x steel lock ring
  • 1x wheel hub adapter xt5 eller xt6 etter antall bolter i senter på faceplate
  • 20x M2x8 12.9 Grade Socket Cap Screw for wheel (BRPROB-07BK)
  • 6x M2.5x8 12.9 Grade Socket Cap Screw for hub (BRPROB-08BK / BRPROB-08S)
  • 1x 7mm Nut Driver Adapter hvis du ikke har den fra før

Standard bredde: 

  • 1x Alum 22.5mm Beadlock Center Piece
  • 1x Alum 15mm Barrel
  • 1x Alum 7.5mm Barrel

Extra wide:

  • 1x Alum 19.5mm Barrel 
  • 1x Alum 15mm Barrel
  • 1x Alum 19.5mm Barrel 

 

Du trenger også 1 M4 nylocmutter uten flens pr. hjul